Зовнішнє спостереження

наружное наблюдение
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Зовнішнє спостереження - опис послуги

зовнішнє спостереженняДетективне агентство "Ракурс" пропонує професійне зовнішнє спостереження в будь-яких, загальнодоступних місцях. Під час проведення заходів, пов'язаних з використанням прихованого зовнішнього спостереження, об'єкт спостереження знаходиться в звичайних умовах і веде себе природно, що в свою чергу є запорукою отримання необхідної та достовірної інформації, а також гарантує повну конфіденційність заходу.

Приватні детективи агентства професійно проведуть зовнішнє спостереження як за рухомими об'єктами, так і за нерухомими. У першому випадку це, наприклад, - приховане спостереження за чоловіком, дружиною, підлітком, майбутнім нареченим або нареченою, колегою по роботі, родичем, іншою людиною, автомобілем. У другому - приховане спостереження за будинком, під'їздом, складськими приміщеннями, прохідною, автостоянкою, іншими нерухомими об'єктами. Також зовнішнє спостереження може використовуватися для вирішення інших завдань.


Детективне агентство "Ракурс" має достатній досвід і ресурс,
для вирішення завдань будь-якої складності


Наприклад, це можуть бути такі побутові або ділові ситуації:

  • - ви хочете знати, чим зайнята друга половина у відрядженні;
  • - дізнатися в якому колі спілкується підліток;
  • - чим зайнятий чоловік або дружина в перебігу дня, або після роботи;
  • - вам потрібно більше дізнатися про майбутнього нареченого або наречену;
  • - виникла необхідність визначити контакти бізнес-партнера;
  • - необхідна інформація про людину, з якою ви збираєтеся вести бізнес;
  • - потрібно встановити реальне місце роботи або проживання об'єкта;
  • - з'ясувати спосіб життя і розпорядок дня об'єкта;
  • - отримати фотографію особи, яка вас цікавить;
  • - необхідно знати, які місця відвідував об'єкт спостереження;

Приватні детективи детективного агентства «Ракурс» у ході виконання завдань, пов'язаних із застосуванням зовнішнього спостереження, в обов'язковому порядку проводять фото-відео фіксацію всіх ключових моментів спостереження. Детективи агентства фіксують контакти об'єкта спостереження з третіми особами, характер контактів, вираження емоцій, відвідані місця, вчинені покупки. Також фіксуються маршрути пересування як пішки, так і на автомобілі, громадському транспорті, таксі.

По закінченні проведення заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, приватні детективи агентства надають клієнтові повний звіт про виконану роботу, який включає в себе фото-відео матеріали. Фото-відеозйомка служить документальним доказом подій, які відбулися в той час, коли було встановлено зовнішнє спостереження.

Зовнішнє спостереження і GPS трекер

трекер спостереженняЗ розвитком прогресу вдосконалюються і різні технології спостереження за людиною. На сьогоднішній день на ринку існують такі пристрої, як GPS трекер.
Виходячи з практичного досвіду, можемо запевнити, що подібні пристрої можуть бути лише помічниками у вирішенні будь-яких питань, але не є панацеєю і ні в яким разі не замінюють зовнішнє спостереження.

Наприклад, ви встановили GPS трекер в машину чоловіка або дружини. Ваша друга половина може пересісти в машину коханки або коханця, залишити свою машину біля роботи або в гаражі і скористатися послугами таксі, GPS трекер може банально відвалитися на лежачому поліцейському. Були випадки виявлення подібних пристроїв на автомийках та СТО. Навіть якщо ви зафіксували незнайому для Вас адресу, GPS трекер не «розповість» що там робила друга половина і не покаже фотографії того, з ким половина зустрічалася.

І на останок. Що б ви не встановили, може бути без проблем виявлено. Далі два варіанти - або розшифровка вашого заходу, або людина робить вигляд, що нічого не сталося і використовує те, що знайшла для введення Вас в оману, тобто проти Вас

Ми ж використовуючи зовнішнє спостереження, надаємо повні звіти з фото-відео матеріалами, які можна отримати, тільки пересуваючись за об'єктом особисто.

 

 

Послуги агентства у сфері спостереження

Контрспостереження

(підтвердження або спростування, факту стеження за вами або вашим оточенням, місцевістю)

Фото-відеозйомка

(документальне підтвердження інформації, зібраної приватними детективами)

Зовнішнє спостереження за рухливим об'єктом

(зовнішнє спостереження за пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі)

Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

(зовнішнє спостереження за під'їздом житлового будинку, входом-виходом з нежитлових будівель, місцевістю)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Приватні детективи агентства проводять заходи, пов'язані із застосуванням зовнішнього спостереження, тільки в загальнодоступних місцях.

Детективне агентство не вирішує завдань, які пов'язані з незаконним проникненням у приміщення, які є приватною власністю.

Детективи агентства не займаються установкою прихованих камер спостереження в квартирах, готелях, саунах і так далі

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua