Знайти власника за номером автомобіля

найти владельца по номеру автомобиля
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога агентства у пошуку власника за номером автомобіля

 

знайти власника по номеру автомобіляІноді в нашому житті може виникнути така ситуація, коли нам треба знайти власника за номером автомобіля. Необхідність в подібній інформації може виникнути як у водіїв, так і у пішоходів.

На жаль, нерідкі ситуації, коли водій транспортного засобу, вчинивши дорожньо-транспортну подію, замість того, щоб зупинитися, навпаки, намагається сховатися від відповідальності.
На сьогодні, автомобільний реєстратор не рідкість. Цілком імовірно, що номер автомобіля винуватця, залишиться на реєстраторові постраждалого автомобіля, або на реєстраторові іншого учасника дорожнього руху.

Інший поширений випадок - водій-винуватець, може зачепити, припаркований автомобіль і спокійно поїхати, не чекаючи, поки прийде власник авто. Як і в першому випадку, велика вірогідність того, що номер автомобіля винуватця залишиться у кого-небудь на реєстраторові, або хтось з перехожих запам'ятає номер водія, який вважав за краще сховатися.

Як в таких випадках знайти власника за номером автомобіля, щоб повернути нанесений їм матеріальний, а можливо і моральний збиток?

Способи знайти власника за номером автомобіля.

Перший спосіб - звернутися по допомогу в правоохоронні органи. Необхідно написати заяву, в якій викласти усі відомі вам факти, а так само причину пошуку. Сама ж причина, з якою ви поводитеся, має бути досить вагомою.

Другий спосіб - спробувати знайти власника за номером автомобіля, за допомогою мережі інтернет. На сьогодні, десятки сайтів в інтернеті, пропонують пробити власника авто по його номерах. Не поглиблюючись в деталі, помітимо лише, що в даному випадку велика вірогідність не знайти власника автомобіля, а втратити свої матеріальні засоби.
Більшість сайтів пропонують внести передоплату, зазвичай без гарантій виконання цієї послуги. Слід також відмітити, що можливо в мережі інтернет і є якісь бази даних, проте, у будь-якому випадку, це старі бази власників, і вже напевно, не база даних онлайн.

Третій спосіб - звернутися по допомогу в детективне агентство. Приватні детективи агентства працюють швидко і результативно. Детективне агентство, при необхідності, також зможе надати вам додаткову інформацію. Приміром, вказана адреса проживання при реєстрації, може не співпадати з реальним місцем проживання власника автомобіля.


Якщо у вас виникла необхідність знайти власника за номером автомобіля, звертайтеся, детективне агентство прикладе максимум зусиль, для позитивного вирішення вашого питання.


Ця послуга агентства надається за умови 50% передоплати. Отримати консультацію і упізнати вартість ви можете за допомогою контактних номерів, або за допомогою спілкування через поштову скриньку. Будемо раді допомогти у вашій ситуації.

 

Послуги агентства у сфері пошуку

Знайти людину

(родичів, колег по роботі, однокласників, друзів дитинства, інших людей)

Знайти боржника

(проведення комплексу заходів по пошуку боржника - перетин кордону, фактичне місце проживання і так далі)

Знайти людину в інтернеті

(пошук власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і так далі)

Знайти людину за номером телефону

(пошук власника мобільного номера телефону)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" допоможуть вам розв'язати проблему оперативно, результативно і що важливо, абсолютно конфіденційно.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень у Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманної інформації.


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua