Знайти людину

найти человека
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога детективів агентства у пошуку людини

 

знайти людинуДетективне агентство "Ракурс" може надати вам допомогу у пошуку людини, зв'язок з якою, по якимось причинам загублений. Ця послуга досить затребувана серед клієнтів агентства.

Причини, по яких одна людина шукає іншу, бувають різними.
Хтось хоче знайти людину, яка є його далеким родичем, контакти з якою загублені. Інші хочуть знайти колег по роботі, однокурсників, однокласників, друзів дитинства або своє перше кохання. Комусь треба знайти боржника або шахрая. Хтось просто цікавого попутника.

Вартість послуг, пов'язаних з пошуком людини, а також терміни виконання подібних завдань, залежать від тієї інформації, яку ви маєте в розпорядженні.

Такою інформацією може бути прізвище і ім'я людини, його місце і дата народження, номер телефону, старе місце проживання або місце роботи. Чим більше даних вам відомо, тим дешевше вартість пошуку людини і швидше її пошук.

У ряді випадків, клієнти агентства просять знайти людину, про яку їм нічого невідомо, окрім сторінки в мережі інтернет. Приміром, власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і тому подібне.
Пошук людини в таких випадках досить складний і не завжди приносить результат. Власники таких сторінок, досить часто, розміщують неправдиву інформацію про себе, або не розміщують зовсім ніякої інформації про себе. Проте вірогідність позитивного пошуку існує. В даному випадку, детективне агентство бере оплату з клієнта, тільки у разі позитивного результату.

Якщо вам необхідно знайти людину, звертайтеся, приватні детективи агентства, прикладуть максимум зусиль, що б знайти :

  • - родичів, контакти з якими загублені;
  • - боржників, які узяли у борг і пропали;
  • - водія, який утік з місця ДТП;
  • - друзів дитинства;
  • - однокласників, однокурсників, товаришів по службі;
  • - колег по роботі;
  • - просто знайому людину;
  • - надамо допомогу в інших випадках.

Виконання послуг, пов'язаних з пошуком людини, вимагає певних професійних навичок і досвіду. Дійсно, пошук людини справа не проста і не завжди приносить сто процентний результат. Окрім досвіду, ще потрібні технічні можливості і наявність вільного часу.

Тому, у ряді випадків, має сенс звернутися по допомогу до приватних детективів агентства. Детективи мають достатній досвід, технічні можливості і вільний час, для вирішення подібних питань. Так, це коштує деякої суми грошей, але детективи працюють швидко і якісно. До того ж, перевірять інформацію, що надають клієнту.


Якщо вам треба знайти людину, звертайтеся, агентство додасть максимум зусиль, для того, що б ви отримали позитивний результат, від співпраці з детективами.


Дізнитися про орієнтовну вартість послуг, ви можете, подзвонивши по контактних номерах телефонів, або написавши лист, на нашу поштову скриньку. Будемо ради вам допомогти.

 

Послуги агентства у сфері пошуку

Знайти боржника

(проведення комплексу заходів по пошуку боржника - перетин кордону, фактичне місце проживання і так далі)

Знайти людину в інтернеті

(пошук власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і так далі)

Знайти людину за номером телефону

(пошук власника мобільного номера телефону)

Знайти власника за номером автомобіля

(пошук винуватця ДТП, пошук власника в інших випадках)

 

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" допоможуть вам розв'язати проблему оперативно, результативно і що важливо, абсолютно конфіденційно.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень у Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманної інформації.


 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua