Знайти боржника

найти должника
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога детективів агентства у пошуку боржника

 

знайти боржникаВипадки, коли хтось у когось позичає грошові кошти, досить поширені в повсякденному житті. Власне, так влаштований наш світ, і завжди є люди, яким по яким-небудь причинам, бракує матеріальних засобів і вони позичають їх у того, у кого вони є. У цьому немає нічого поганого, якщо боржник розрахувався зі своїм кредитором в обумовлений термін.

Проте нерідкі ситуації, коли боржник не йде на контакт з кредитором або намагається сховатися. Приміром, боржник міняє номери телефонів, місце проживання, місце роботи або вказує про себе свідомо неправдиву інформацію.
Знайти боржника у такій ситуації непросто.

Одна справа просто знайти людину і зовсім інше шукати людину, яка умисно ховається. В даному випадку, спроби знайти боржника по відомих вам адресах, найімовірніше, успіху не принесуть.

Як знайти боржника у подібній ситуації?

Одним з варіантів вирішення таких питань, окрім звернення в правоохоронні органи, може стати звернення по допомогу в детективне агентство. Приватні детективи працюють швидко і результативно. Детективи агентства мають достатній досвід, технічні можливості, мають практичний досвід вирішення подібних питань.

Агентство може не лише перевірити місце проживання або роботи боржника, але й встановити їх, якщо вони не відомі. Перевірити чи знаходиться боржник усередині країни, або покинуть її (перевірити перетин кордону). Встановити, чи належить боржникові яке-небудь рухоме або нерухоме майно. Перевірити відомі телефонні номери і встановити не відомі.

Як вже відзначалося, знайти боржника непросто, особливо, якщо він заздалегідь не планував повертати матеріальні засоби. У цій ситуації, може виявитися, що уся відома вам інформація про боржника не правдива. Шанси знайти боржника у такому разі не великі.

Терміни виконання завдань по пошуку боржників, як і їх вартість, безпосередньо залежать від об'єму інформації, яку ви маєте в розпорядженні, і від того, наскільки вона достовірна. Детективи агентства не працюють на результат, оскільки, при пошуку боржника проводяться різні заходи, які вимагають матеріальних витрат.

На стадії консультації, наші детективи розкажуть про вірогідність позитивного пошуку боржника, на підставі вашої інформації. Якщо шанси не великі, ми не вводитимемо вас в оману, відносно перспектив вашої справи.


Якщо вам треба знайти боржника, звертайтеся. Детективне агентство "Ракурс" прикладе максимум зусиль, для позитивного вирішення вашого питання.


Отримати консультацію і дізнатися про орієнтовну вартість послуг, ви можете, подзвонивши по контактних номерах агентства або написавши лист на вказану поштову скриньку.

 

Послуги агентства у сфері пошуку

Знайти людину

(родичів, колег по роботі, однокласників, друзів дитинства, інших людей)

Знайти людину в інтернеті

(пошук власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і так далі)

Знайти людину за номером телефону

(пошук власника мобільного номера телефону)

Знайти власника за номером автомобіля

(пошук винуватця ДТП, пошук власника в інших випадках)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" допоможуть вам розв'язати проблему оперативно, результативно і що важливо, абсолютно конфіденційно.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень у Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманної інформації.


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua