Знайомство по інтернету

знакомство по интернету
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Знайомство по інтернету - перевірка вказаних даних

знайомство по інтернетуНа сьогодні, спілкування за допомогою мережі інтернет, досить міцно увійшло до нашого життя.
Завдяки інтернету ми шукаємо необхідну інформацію, ділимося своїм досвідом, знайомимося з новими людьми. Знайомство по інтернету стало звичайним явищем.

Як правило, у більшості випадків, нас не цікавить персональна інформація про людину. Проте, буває, що спілкування у віртуальному світі, може перейти в реальну площину.
Не секрет, що чимала частина людей, за допомогою знайомства по інтернету, планує знайти собі супутника життя, з яким планує зв'язати своє майбутнє життя.

Цілком природно, що у такому разі, людина хоче знати про свого віртуального знайомого, якомога більше різної інформації. Проте, все що можна упізнати, це деякий об'єм інформації, яку користувач вказав сам про себе.

Знайомство по інтернету, це не погано. Але наскільки такі дані можуть бути правдиві, і хто реально знаходитися з іншого боку віртуального мосту? Адже замість симпатичної дівчини або молодого чоловіка, з нами може спілкуватися просто шахрай, який має одну лише мету, - матеріальні засоби потенційної жертви.

Самостійний пошук або перевірка вказаної користувачем інформації не ефективний і у ряді випадків, практично неможливий. Особливо це проблематично, якщо знайомий або знайома з мережі інтернет знаходитися в іншому місті.

У таких випадках, хорошим варіантом може стати звернення по допомогу в детективне агентство. Так, це коштує деякої суми грошей, але у ряді випадків, це цілком виправдана витрата. Приватні детективи працюють швидко і якісно. Детективи перевірять вказану інформацію, або зберуть інформацію, яка потрібна клієнтові.

Зокрема, детективи зможуть встановити або перевірити:

 • - вказані біографічні дані;
 • - наявність шкідливих звичок;
 • - сімейний стан;
 • - наявність рухомого і нерухомого майна;
 • - наявність судимості;
 • - коло спілкування потенційного партнера;
 • - іншу інформацію.

Також не варто забувати, що знайомство по інтернету, може стати знайомством з шахраєм. Приміром, шахраї можуть знайомитися по інтернету, переслідуючи такі цілі, як:

 • - виманювання ваших матеріальних засобів;
 • - знайти собі коханця або коханку, хоча вже знаходяться у шлюбі;
 • - розміщення неправдивої інформації про себе, для маніпуляції користувачами;
 • - добре провести час, заявляючи про серйозні наміри.

Якщо вам необхідно перевірити достовірність, вказаній користувачем інформації, або зібрати бракуючу, звертайтеся. Приватні детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для позитивного і результативного вирішення поставлених завдань.


Отримати консультацію, відносно цієї послуги детективного агентства, а також дізнатися про вартість послуг детективів, можна подзвонивши по контактних номерах агентства, написавши лист на вказану поштову скриньку, або через форму зворотного зв'язку в розділі контакти.

 

Перевірка даних

Перевірка співробітників

(перевірка інформації, яку вказав про себе кандидат на вакантну посаду, пошук бракуючої інформації)

Рухоме і нерухоме майно

(пошук власника рухомого або нерухомого майна, наявність у людини якого-небудь майна)

Перевірка біографічних даних

(перевірка вказаних біографічних даних, збір агентством бракуючої інформації)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з перевіркою і пошуком інформації, є одним з напрямів діяльності детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички приватних детективів, з одного боку, служать гарантією надання правдивої, достовірної інформації, з іншого боку - гарантією дотримання конфіденційності вашого звернення у детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання достовірної, перевіреної інформації, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua