Фото-відеозйомка

фото-видеосъемка
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Фото-відеозйомка - опис послуги

 

фото-відеозйомкаБудь-яка інформація, отримана у ході виконання заходів, пов'язаних із застосуванням зовнішнього спостереження, вимагає документального підтвердження. Таким документальним підтвердженням служить фото-відеозйомка.

Фото-відеозйомка є незаперечним доказом тих подій, які мали місце під час встановленого спостереження, і дозволяє клієнту своїми очима побачити підтвердження наведеної детективним агентством інформації.

Приватні детективи детективного агентства «Ракурс» при проведенні різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, в обов'язковому порядку проводять фото-відео фіксацію всіх ключових моментів спостереження. Отримані фото-відео матеріали, по закінченні виконання поставлених завдань, надаються клієнту разом із звітом про виконану роботу.

Професійний досвід приватних детективів детективного агентства "Ракурс", є гарантією дотримання повної конфіденційності будь-якого заходу, що проводиться агентством. Об'єкт, за яким ведеться спостереження, ніколи про нього не дізнається.

Завдяки фото-відеозйомці, клієнт також може своїми очима побачити пересування об'єкта, контакти з третіми особами, відвідані ним місця, його манеру поведінки і характер спілкування, вчинені покупки і так далі. Власне фотографічний знімок вже несе в собі достатньо інформації, для того, щоб клієнт зробив певні висновки, причому робить це неупереджено, не залишаючи місця для фальші і помилкового трактування.

Метою фото-відеозйомки може виступати не тільки рухливий об'єкт (пішохід, автомобіль), а і нерухомий. Наприклад, складське приміщення, під'їзд житлового будинку, прохідна, автостоянка і так далі. У даному випадку фото-відеозйомка проводиться з метою фіксації ввезення-вивезення товару, осіб які входять або виходять, вирішення інших завдань.

У ході вирішення поставлених завдань, приватні детективи агентства використовують професійну фото та відеотехніку, яка дозволяє надавати клієнтам тільки якісний фото і відео матеріал. Детективне агентство володіє широким спектром різної фото-відео техніки для виконання широкого кола поставлених завдань.

Фото-відео зйомка - конфіденційність і місця зйомки

фото-відеозйомка детектівВсі фото-відео матеріали, отримані приватними детективами агентства під час проведення різних заходів, носять суто конфіденційний характер. Детективне агентство ні за яких умов не передає матеріали фото-відео зйомки третім особам. Агентство також не зберігає у себе копії фото-відео матеріалів. Усі копії після передачі інформації клієнту, знищуються. Будь-які проведені нами заходи залишаться непомітними для об'єктів спостереження, що дуже важливо при виконанні завдань подібного роду. Агентство гарантує повну конфіденційність у вирішенні будь-яких питань.

Приватні детективи детективного агентства «Ракурс» здійснюють фото-відеозйомку в будь-яких загальнодоступних місцях. Це такі місця, для відвідування яких не потрібно спеціальний дозвіл. Наприклад, на відкритій місцевості, в будь-яких маркетах, кафе, ресторанах, у громадському транспорті, пересування на автомобілі, громадських приміщеннях.


 

 

Слід зазначити, що детективи агентства не займаються фото-відео зйомкою постільних сцен і не проникають в приміщення, що є приватною власністю. Також ми не займаємося фото-відео зйомкою в номерах готелів, в саунах, місцях приватного користування.

 

Послуги агентства у сфері спостереження

Зовнішнє спостереження

(інформативний спосіб отримання різної, достовірної інформації про людину, її оточення)

Контрспостереження

(підтвердження або спростування, факту стеження за вами або вашим оточенням, місцевістю)

Зовнішнє спостереження за рухливим об'єктом

(зовнішнє спостереження за пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі)

Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

(зовнішнє спостереження за під'їздом житлового будинку, входом-виходом з нежитлових будівель, місцевістю)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua