Вартість послуг детективного агентства

стоимость услуг
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Детективне агентство "Ракурс" - вартість послуг

 

вартість послуг детективного агентства КиївВартість послуг київського детективного агентства "Ракурс" - середня на ринку детективних послуг. Ціна послуг агентства визначається індивідуально для кожного випадку і повністю залежить від складності поставлених клієнтом завдань, а також від вартості заходів, необхідних для якісного їх виконання.

Наприклад, стандартна група детективного агентства складається з чотирьох детективів і двох автомобілів. Цього цілком достатньо для вирішення більшості завдань, пов'язаних з зовнішнім спостереженням.
Однак, для позитивного вирішення вашого завдання, може бути цілком достатньо двох детективів і одного автомобіля, що в свою чергу знижує вартість послуг детективного агентства.

Дізнатися орієнтовну вартість ви можете за допомогою зазначених контактних телефонних номерів , або за допомогою електронної пошти. Проте остаточна вартість послуг детективного агентства обговорюється індивідуально при зустрічі з клієнтом або його представником.

Усі звернення в агентство повністю конфіденційні.

Варіанти оплати вартості послуг приватних детективів

Детективне агентство "Ракурс" може запропонувати наступні варіанти оплати послуг приватних детективів :

Погодинна оплата - даний варіант оплати послуг детективного агентства дуже зручний, коли вам цікавий невеликий проміжок часу, протягом якого повинні відбутися події, які вас цікавлять. Наприклад проконтролювати проміжок часу між закінченням робочого дня чоловіка (дружини) і його приходом додому; дізнатися характер поведінки особи в ресторані, нічному клубі; подивитися, з ким друга половина полетіла у відрядження або навпаки, тощо. Вартість послуг детективного агентства при цьому варіанті оплати значно дешевше інших.

12-ти годинна оплата - варіант оплати вартості послуг детективного агентства за 12 годин безперервного спостереження. Зручний тим, що в більшості випадків, захоплює весь час, на протязі якого об'єкт спостереження перебувати поза домом. Може використовуватися для фіксації відвіданих місць і контактів особи, яка цікавить, з третіми особами; розпорядку дня; кола спілкування; характер спілкування з третіми особами і так далі.

Цілодобова оплата - даний вид оплати послуг приватних детективів зручний, коли необхідний постійний контроль особи, яка вас інтересує, або стаціонарного об'єкта. Наприклад для попередження крадіжки, недопущення вчинення будь-яких незаконних дій, виявлення шкідливих звичок у підлітків і так далі. Вартість послуг детективного агентства за добу, в цьому випадку, буде дешевше двох 12-ти годинних варіантів.

Оплата за фактом виконаних робіт - при виконанні деяких видів завдань, які пов'язані з пошуком людини і збором інформації, послуги детективного агентства оплачуються після позитивного рішення поставлених завдань.

Передоплата вартості послуг детективного агентства.

Детективне агентство використовує поетапну систему роботи з клієнтами.
Перший етап безкоштовний, він включає в себе консультації, проведення підготовчих заходів, пошук інформації, необхідної для вирішення поставлених завдань, а також деякі інші моменти.
На другому етапі агентство бере передоплату в розмірі 50%, після чого, або відразу приступає до практичної роботи, або починає з часу, обумовленого з клієнтом.
Третій етап - детективне агентство передає клієнту звіт про виконану роботу, і забирає інші 50% вартості послуг детективного агентства.

Передоплата береться тільки в тому випадку, коли приватні детективи повністю впевнені в позитивному варіанті вирішення поставлених завдань.

Постійним клієнтам агентство надає свої послуги без передоплати.

 

Робота агентства

робота агентстваГрафік роботи детективного агентства - цілодобовий, без вихідних і святкових днів.

Отримати безкоштовну консультацію у детективів агентства можна по вказаних контактних номерах телефонів з 8-00 до 22-00.

Отримати інформацію відносно послуг, що надаються, або їх орієнтовній вартості, можливо також за допомогою електронної пошти.

Якщо для вирішення вашого питання потрібна швидка відповідь, скористайтеся телефоном.

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" надають свої послуги в місті Київ, містах київської області, а при необхідності у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Агентство і закон

агентство законДетективне агентство здійснює свою діяльність у рамках законодавства України, тому, ми не займаємося наданням послуг, які :

 • - прямо або побічно порушують діючі норми законів України;
 • - відносяться до виняткової компетенції правоохоронних органів;
 • - пов'язані з діями відносно представників державної влади;
 • - співробітників правоохоронних органів;
 • - осіб, що виконують службові обов'язки.

Детективи агентства також не займаються наданням таких послуг, як:

 • - прослуховування телефонів;
 • - деталізація дзвінків;
 • - роздрук смс;
 • - злом поштових скриньок і аккаунтів;
 • - проникнення в приміщення;
 • - провокація подружньої зради.

У зв'язку з тим, що Закон "Про приватну детективну діяльність" досі не ухвалений, детективне агентство діє у рамках норм конституційного, кримінального, цивільного і адміністративного права.

Також, згідно з чинним законодавством, ми маємо право проводити журналістські розслідування.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua