Схема роботи з детективним агентством "Ракурс"

схема работы с агентством
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Схема роботи з агентством

схема роботи

Ви можете зв'язатися з детективами за допомогою контактних телефонних номерів агентства, електронної пошти, або за допомогою контактної форми, яка розташована на сторінці контактів детективного агентства.

1
схема роботи агентство

Детективи агентства консультують вас, відносно можливих варіантів вирішення вашого питання, а також відносно орієнтовній вартості послуг, які потрібні, для отримання позитивного результату.

2
схема роботи детектив

Якщо варіанти вирішення вашого питання і вартість послуг вас влаштовують, детектив зустрічається з вами особисто, для уточнення необхідних деталей. Можлива робота з клієнтом дистанційно1.

3
схема роботи клієнт

Перед початком виконання робіт, ви вносите передоплату у розмірі 50%2 передбачуваної вартості послуг. Можлива оплата на рахунок Приватбанку, переклад Western Union, готівковий розрахунок.

4
схема роботи з нами

Після виконання поставлених завдань, агентство надає звіт3, який містить фото-відео матеріали про виконану роботу, і ви оплачуєте другі 50% вартості послуг детективного агентства.

5
схема роботи замовник

Уся інформація, яка була напрацьована приватними детективами агентства в процесі проведення різних заходів, після передачі клієнтові, знищується. Агентство не зберігає у себе зібрану інформацію.

6

 

1Якщо ви знаходитеся в іншому місті (країні), можливий контакт з вашим представником, або необхідні деталі уточнюються за допомогою телефону чи електронної пошти.

2Якщо агентство вже мало досвід роботи з вами, цілком можливо надання послуг, без передоплати. Якщо виконання робіт пов'язане з відрядженням детективів в інше місто, як правило, потрібна 100% передоплата.

3Якщо, заходи, що проводяться агентством, були пов'язані з використанням зовнішнього спостереження.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

Приватні детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для того, щоб ви отримали якісний, позитивний результат, від співпраці з нашим агентством.

 

 

Корисна інформація

Якщо вам потрібна швидка відповідь по вашому питанню, скористайтеся телефоном. Ми постійно переглядаємо усю пошту, що приходить, проте відповідь по телефону буде набагато швидша.
Також, уточнення необхідних деталей по телефону буде набагато швидше.

З іншого боку, якщо вам в силу яких-небудь причин зручніше спілкуватися за допомогою електронної пошти, будь ласка, ми обговоримо будь-які питання за допомогою поштової скриньки.

Приватні детективи агентства не працюють на результат. Агентство в обов'язковому порядку, перед початком роботи, бере передоплату. У нас немає встановленого мінімального часу внесення передоплати, ви можете внести її хоч за годину до початку роботи.

Якщо агентство вже має позитивний досвід роботи з вами, цілком можливо надання послуг детективів без передоплати.

У разі, якщо у вас немає можливості зустрітися з детективом особисто, можливе уточнення деталей по телефону або за допомогою електронної пошти. Можлива робота агентства з вашим представником, або робота з клієнтами інкогніто.

Після виконання робіт, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, агентство надає звіт, з фото-відео матеріалами. Також, приватні детективи агентства, в процесі проведення різних заходів, можуть надавати клієнтові інформацію в реальному часі.

Агентство не зберігає у себе напрацьовану інформацію і не передає її третім особам. Після передачі напрацьованих матеріалів клієнтові, інформація знищується. Ми не зможемо надати копію звіту при необхідності.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Детективи агентства не займаються наданням таких послуг, як:

  • - прослуховування телефонів;
  • - деталізація дзвінків;
  • - роздрук смс;
  • - злом поштових скриньок і аккаунтів;
  • - проникнення в приміщення;
  • - провокація подружньої зради.

Детективне агентство не вирішує завдань, які пов'язані з незаконним проникненням у приміщення, які є приватною власністю.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua