Рухливе спостереження

подвижное наблюдение
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Рухливе спостереження - опис послуги

 

зовнішнє спостереженняРухливе спостереження - один з видів зовнішнього спостереження, який досить широко використовується детективами, для отримання різного роду інформації. Суть рухливого спостереження полягає в тому, що детективи агентства постійно пересуваються за об'єктом, не втрачаючи його із виду.

Під час проведення цього заходу, приватні детективи роблять фото-відео фіксацію усіх ключових моментів спостереження. Приміром, контакти з третіми особами, характер зустрічей, відвідані місця, маршрути пересування і так далі
Після закінчення виконання робіт детективним агентством, ця інформація передається клієнтові, разом з звітом про виконану детективами роботу.

Організація і проведення цього виду спостереження за об'єктом вимагає практичного досвіду і певних навичок, які мають детективи агентства. При недостатньо грамотному підході, є присутньою велика вірогідність втрати об'єкту або можливе розсекречення заходу.

Під час планування заходів, які пов'язані з рухливим зовнішнім спостереженням, агентство враховує усі ці моменти, і виділяє стільки ресурсів, скільки необхідно, для позитивного вирішення поставленого завдання.


Рухливе зовнішнє спостереження є джерелом достовірної, правдивої інформації, отримати яку можливо, лише постійно пересуваючись за об'єктом.


За допомогою вказаної послуги детективного агентства, можна встановити рухливе спостереження за пішоходом, кур'єром, пересуваннями легкового автомобіля, різного транспорту, переміщенням товару, у ряді інших випадків.

Якщо у вас є необхідність в спостереженні за подібними об'єктами, звертайтеся, приватні детективи агентства прикладуть максимум зусиль для позитивного вирішення поставленого завдання.

Приватні детективи агентства проводять заходи, пов'язані із застосуванням зовнішнього спостереження, тільки в загальнодоступних місцях, для відвідування яких не треба спеціальний дозвіл. Приміром, відкрита місцевість, магазини, торгові центри, кафе, ресторани, громадські приміщення і так далі.

Детективне агентство не вирішує завдань, які пов'язані з незаконним проникненням у приміщення, які являються приватною власністю. Також детективи агентства не займаються установкою прихованих камер спостереження в квартирах, готелях, саунах, дачах і так далі

Отримати безкоштовну консультацію по цій послузі агентства, а також дізнатися про орієнтовну вартість, ви можете, подзвонивши по контактних номерах агентства, або написавши лист на поштову скриньку.

 

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс", як правило, на практиці використовують комбінований спосіб прихованого зовнішнього спостереження, що дає максимально ефективний результат і гарантує повну конфіденційність заходів, що проводяться.

 

 

Послуги агентства у сфері спостереження

Контрспостереження

(підтвердження або спростування, факту стеження за вами або вашим оточенням, місцевістю)

Зовнішнє спостереження

(інформативний спосіб отримання різної, достовірної інформації про людину, її оточення)

Фото-відеозйомка

(документальне підтвердження інформації, зібраної приватними детективами)

Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

(зовнішнє спостереження за під'їздом житлового будинку, входом-виходом з нежитлових будівель, місцевістю)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua