Навіщо потрібен приватний детектив

нужен частный детектив
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Навіщо потрібнен детектив?

потрібен приватний детективІноді в житті людини виникають такі обставини, знайти рішення яких самому досить важко. Ми нехочемо виносити "сміття з хати", вирішувати проблему зі знайомими, партнерами по бізнесу або виносити проблему на обговорення у сімейному колі.
Існує ряд випадків, яким радою не допоможеш, а самостійно дослідження питання просто неможливе.

У таких випадках має сенс звернутися до незацікавленої третьої сторони - приватного детектива. Приватний сищик - стороння людина не пов'язана з бізнесом, сім'єю або особистою службою безпеки клієнта.
Приватний детектив не притягаючи уваги, виконає усю чорнову роботу і залишить замовника тет-а-тет з напрацьованим матеріалом. При цьому, зробить це делікатно, не порушуючи особистого життя.

Власне кажучи, відповідаючи на питання, навіщо потрібний приватний детектив, можна сказати, що основне завдання детектива, надання достовірної, конфіденційної інформації клієнтові.

Приміром, деякі ситуації, коли потрібен приватний детектив.

Частенько в сім'ї відбуваються проблеми з дітьми. Приміром, можна здогадуватися, що дитина вживає наркотики або вживає алкоголь. Але як переконатися в цьому, не завдавши шкоди психіці дитини у тому випадку, якщо припущення виявляться неправдивими? Метод власного спостереження практично не можливий, тому що у батьків не вийти не привернути до себе увагу в тих місцях, де буває підліток.
Навпаки, приватний сищик, завдяки своєму професійному досвіду, зможе проконтролювати підлітка і отримати інформацію, що цікавить, таким чином, що про його близьку присутність дитина не знатиме.

Так само злагоджуються проблеми і з внутрісімейними ускладненнями. Найбільш часта проблема в сім'ї, це подружня зрада. Не секрет, що десь третя частина клієнтів звертається до незалежних детективів з питанням про викриття своєї другої половини. У цій ситуації, також вимагається професійно, не піднімаючи шуму, підтвердити або спростувати сам факт подружньої невірності.
Потрібен приватний детектив, який зробить це кваліфіковано з наявністю фото і відео аргументів, які допоможуть клієнтові зробити вірне рішення.

Послуги приватного детектива також можуть прийти на допомогу і в проблемах, пов'язаними із спостереженням за персоналом. Причому не лише офісного, який пов'язаний з бізнесом, але і особистого. Зараз багато агентств пропонують послуги які пов'язані з підбором домашньої прислуги.
Але наскільки ми можемо довіряти їм? Фактично, окрім прекрасного резюме, приємної зовнішності рекомендації агентства, про людину більше ми нічого не знаємо. Людині потрібне працевлаштування, фірмі прибуток від угоди, а миловидність і взагалі може бути оманливою. Приватний сищик і в цій ситуації, не викликаючи підозр, зможе виконати свою роботу.

Потрібен приватний детектив і для вирішення таких завдань, як - перевірка відомих даних і збір різної інформації; у сфері спостереження за рухливими і нерухомими об'єктами; пошуку людей з якими контакт втрачений; перевірці даних з мережі Інтернет; інших випадках.

Як видно, головне в діях приватного детектива, знаходження необхідної інформації, а також грамотне застосування зовнішнього спостереження при стеженні за об'єктом.
Хороший сищик це не лише професіонал своєї справи, але і, як правило, хороший психолог з яким можливо поділитися своїми припущеннями або проблемами і отримати на руки фактичний матеріал, який допоможе прийняти вірне рішення в ситуації, що склалася.


Якщо вам потрібен приватний детектив, звертайтеся. Детективи агентства володіють достатнім досвідом і професіоналізмом, для позитивного
рішення різних завдань.


 

Послуги приватних детективів

Подружня зрада

(підтвердження або спростування факту зради детективами агентства)

Спостереження за підлітком

(коло спілкування підлітка, чим зайнятий у вільний час, наявність другої половини)

Перевірка інформації про нареченого або наречену

(перевірка різної інформації, наданої службою знайомств, інтернет ресурсами)

Перевірка співробітників

(перевірка інформації, яку вказав про себе кандидат на вакантну посаду, пошук бракуючої інформації)

Знайомство по інтернету

(перевірка даних, які вказав користувач на сайті знайомств, у шлюбному агентстві, інших випадках)

Рухоме і нерухоме майно

(пошук власника рухомого або нерухомого майна, наявність у людини якого-небудь майна)

Перевірка біографічних даних

(перевірка вказаних біографічних даних, збір детективами агентства бракуючої інформації)

Зовнішнє спостереження

(інформативний спосіб отримання різної, достовірної інформації про людину, її оточення)

Зовнішнє спостереження за рухливим об'єктом

(зовнішнє спостереження за пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі)

Знайти людину

(родичів, колег по роботі, однокласників, друзів дитинства, інших людей)

Знайти людину в інтернеті

(пошук власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і так далі)

Знайти людину за номером телефону

(пошук власника мобільного номера телефону)

Повний список
послуг детективного агентства

 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua