Подружня зрада

супружеская измена
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Подружня зрада - вступ

подружня зрада КиївПодружня зрада чоловіка або дружини, невірність, любовний зв'язок на стороні - найчастіші причини звернення клієнтів в детективне агентство. У більшості випадків інтуїція рідко підводить наших клієнтів і приблизно 80% з них підозрюють свою половину в подружній зраді (невірності) зовсім не без підстав.

Багато з клієнтів, до того як звернутися в детективне агентство, спочатку прагнули встановити факт подружньої зради самостійно. Наприклад, пробували простежити за дружиною або чоловіком поодинці, потрошили телефон і комп'ютер другої половини, а також встановлювали на них різні програми - шпигуни чи намагалися використовувати різні способи визначення та ознаки подружньої зради, які вони знайшли на форумах в мережі Інтернет :)

Як показує практика, у другої половини, найчастіше є другий телефон, про який дружина (чоловік) нічого не знає. У цьому випадку вам не допоможуть ні програми шпигуни, ні роздруківка телефонних дзвінків і смс (вона ж деталізація дзвінків). При спостереженні поодинці відбувається або втрата об'єкта, або розшифровка заходу, після чого, навіть професійним приватним детективам працювати вельми проблематично. Встановити ж факт подружньої зради за допомогою порад з мережі Інтернет не можливо, вони скоріше для розваги.
Єдиний спосіб дізнатися про подружню зраду напевно, це побачити факти, що її підтверджують своїми очима.

Приватні детективи детективного агентства «Ракурс» володіють усіма необхідними технічними засобами, а також практичним досвідом і навичками, для професійного підтвердження або спростування фактів подружньої зради.

Подружня зрада - опис послуги

Звертаючись в наше детективне агентство ви завжди можете розраховувати на:

  • - абсолютну конфіденційність з боку детективного агентства;
  • - повне розуміння детективами Вашої ситуації;
  • - достовірність отриманої інформації, щодо наявності факту подружньої зради (невірності);
  • - попередню безкоштовну консультацію з приватним детективом.

У ході спостереження за чоловіком або дружиною з метою встановлення або спростування факту подружньої зради (невірності) детективне агентство надає наступну інформацію:

  • - точне місцезнаходження об'єкта в процесі спостереження;
  • - пересування другої половини як на авто так і пішки;
  • - фото-відео фіксацію контактів з третіми особами;
  • - відвідані місця (магазини, кафе, салони, фітнес, готелі, клуби);
  • - фото-відео фіксацію в будь-яких загальнодоступних місцях;
  • - характер поведінки у відрядженні, на відпочинку, вечірці.

По закінченні спостереженні детективне агентство надає розгорнутий звіт про проведені заходи, який включає фото-відео матеріали. Отримана інформація допоможе вам зробити правильний висновок щодо того, чи мала місце подружня зрада (невірність).

Подружня зрада (невірність) - досить делікатна і педантична тема, а її проблеми набагато серйозніше інших подружніх побутових питань .
З одного боку, факти, що встановлюють наші детективи, можуть виявитися досить болючими для клієнтів. З іншого боку, людина перестає жити в невіданні, і багато речей стають на свої місця.
У кожному разі прийняття будь-яких рішень з даного питання, щодо подружньої зради, особиста справа кожного.


Якщо у вас підозри в подружній зраді партнера, звертайтеся. Детективи агентства зможуть документально підтвердити або спростувати факт подружньої зради.


Приватні детективи детективного агентства «Ракурс» не займаються провокуванням подружньої зради (невірності). Так само ми не проникаємо в готельні номери, дачі, квартири і не займаємося зйомкою постільних сцен.

 

Сімейні відносини

Спостереження за підлітком

(коло спілкування підлітка, чим зайнятий у вільний час, наявність другої половини)

Перевірка домашнього персоналу

(перевірка даних, наданих нянями, гувернантками, хатніми робітницями)

Перевірка інформації про нареченого або наречену

(перевірка різної інформації, наданої службою знайомств, інтернет ресурсами)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Досить часто, при зверненні в детективне агентство, клієнти просять надати їм деталізацію дзвінків своєї другої половини, вважаючи, що таким чином встановлять факт зради.

По-перше, це незаконно, і детективне агентство не займається наданням роздруків смс і деталізацій телефонних дзвінків.

По-друге, деталізація дзвінків, це усього лише папір з цифрами. Все що можна з неї дізнатися, це факт спілкування, але не факт подружньої зради.
За умови, звичайно, що номер суперника або суперниці відомий, оскільки в телефоні може бути не один десяток невідомих вам телефонів.

По-третє, послуги приватних детективів коштують дешевше, ніж деталізація дзвінків, за яку несуть відповідальність як замовник, так і виконавець. До того ж велика вірогідність потрапити в руки шахраїв і втратити свої гроші.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua