Спостереження за підлітком

наблюдение за подростком
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Навіщо потрібно спостереження за підлітком

 

спостереження за підліткомПідлітковий вік, це досить важкий період, на протязі якого батькам легко втратити контакт з дітьми або увійти в смугу непотрібних конфліктів. З іншого боку, недолік батьківської вимогливості чреватий майбутніми проблемами.

Досить часто у підлітків спостерігається різке зниження цінності спілкування у сімейному колі і найбільшими авторитетами стають друзі, а не батьки.

Іноді поведінка дитини починає викликати масу питань, на які сам підліток не дає жодних логічних відповідей або взагалі замикається в собі, а ви не знаєте, що з ним відбувається.

Якщо у вас є підстави підозрювати підлітка в чомусь не хорошому, або навпаки, бажаєте переконатися, що все гаразд, пропонуємо скористатися послугою детективного агентства - спостереження за підлітком.

Спостереження за підлітком - опис послуги.

У ході надання послуги - спостереження за підлітком, приватні детективи детективного агентства «Ракурс» делікатно, не вторгаючись в особисте життя підлітка і не принижуючи його гідності, зможуть провести приховане зовнішнє спостереження за підлітком в будь-яких загальнодоступних місцях і встановити наступні моменти:

  • - визначити коло спілкування підлітка, а також місця, які він відвідує;
  • - характер поведінки підлітка поза домом;
  • - схильність підлітка до згубних звичок - куріння, пристрасть до алкогольних напоїв, вживання наркотичних і психотропних речовин;
  • - виявити його інтереси і захоплення поза домом;
  • - визначити наявність у підлітка дівчини або хлопця (постійного партнера);
  • - перевірити відвідування школи, ВУЗу;

Спостереження за підлітком проводиться приватними детективами агентства негласно, з дотриманням повної конфіденційності. Завдяки досвіду та професіоналізму наших приватних детективів, вони будуть постійно «невидимі» для підлітка.

 


Детективне агентство "Ракурс" гарантує повну конфіденційність вашого звернення в агентство. Ваша дитина нічого про спостереження знати не буде


 

По закінченні спостереження за підлітком, детективне агентство надає докладний звіт, який включає в себе фото-відео матеріали. Отримана інформація зможе підтвердити або навпаки, спростувати ваші побоювання, а так само при необхідності, своєчасно вплинути на ситуацію, що склалася. У кожному разі, вчинення помилок краще попередити, ніж виправляти їх наслідки.

 

За вказаними контактними номерами телефонів, Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію щодо послуги спостереження за підлітком, отримати відповіді на Ваші запитання, а також дізнатися про орієнтовну вартість послуг приватних детективів агентства. Територіальне надання зазначеної послуги детективного агентства - м.Київ, київська область.

 

Сімейні стосунки

Подружня зрада

(підтвердження або спростування факту зради детективами агентства)

Перевірка домашнього персоналу

(перевірка даних, наданих нянями, гувернантками, хатніми робітницями)

Перевірка інформації про жениха або наречену

(перевірка різної інформації, наданої службою знайомств, інтернет ресурсами)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота приватних детективів буде побудована таким чином, що спостереження за підлітком буде абсолютно непомітним для самого підлітка.

Такий підхід до роботи детективів, забезпечить вашу конфіденційність і дозволить отримати достовірну інформацію, оскільки, підліток знаходитиметься в звичайному для нього середовищі і буде вести себе природно.

Якщо у вас є необхідність у спостереженні за підлітком, звертайтеся, детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для позитивного вирішення поставлених завдань.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua