Перевірка співробітників

проверка сотрудников
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Перевірка співробітників при прийомі на роботу

 

перевірка співробітниківПитання підбору персоналу, який би відповідав необхідним вимогам, актуальне для будь-якого працедавця.
Грамотно підібраний персонал, є гарантією успішної роботи підприємства будь-якого рівня. На сьогодні, великі підприємства, як правило, мають власну службу безпеки, яка займається перевіркою співробітників.

Перевірка співробітників - необхідний крок, який дозволяє запобігти в майбутньому, різним негативним наслідкам на підприємстві, і в той же час, підвищити ефективність, виконуваних співробітниками завдань.

Але, що робити, коли своєї служби безпеки немає або з яких-небудь причин, потрібна перевірка співробітника не зацікавленою, третьою стороною?

В цьому випадку, хорошим варіантом буде звернення в детективне агентство. Приватні детективи працюють швидко, якісно і конфіденційно. Детективне агентство гарантує повну конфіденційність вашого звернення, а також повноту і достовірність наданої детективами інформації.

Зокрема, в процесі збору необхідної інформації про людину, яка претендує на вільну вакансію, детективи агентства зможуть з'ясувати наступні моменти:

  • - правдивість даних, які вказані в резюме;
  • - наявність зв'язків з конкуруючими підприємствами;
  • - біографічні дані, не вказані майбутнім співробітником;
  • - коло спілкування кандидата;
  • - причини звільнення з попереднього місця роботи;
  • - чи співпадає вказане місце проживання з реальним місцем проживання;
  • - наявність судимості;
  • - інші, необхідні дані.

Перевірка персоналу можлива не лише на етапі прийому на роботу.
При необхідності, детективи агентства, також можуть перевірити співробітників, які вже працюють на підприємстві.

Заходи, що проводяться детективним агентством, допоможуть з'ясувати, чи не схильний кандидат до шахрайства; чи не пов'язаний з суб'єктами, які можуть завдати шкоди підприємству; невідомі моменти у минулому; у загальних рисах визначити характер, захоплення, схильності і професійні дані майбутнього співробітника.


Якщо вам потрібна така послуга агентства, як перевірка співробітників, звертайтеся. Детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для якісного і результативного вирішення поставлених завдань.


Отримана інформація про людину, допоможе вам прийняти правильне рішення, для того, щоб ваше підприємство могло працювати ефективно і з повною віддачею робочого і керуючого персоналу.

 

Перевірка даних

Знайомство по інтернету

(перевірка даних, які вказав користувач на сайті знайомств, шлюбному агентстві, інших випадках)

Рухоме і нерухоме майно

(пошук власника рухомого або нерухомого майна, наявність у людини якого-небудь майна)

Перевірка біографічних даних

(перевірка вказаних біографічних даних, збір агентством бракуючої інформації)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з перевіркою і пошуком інформації, є одним з напрямів діяльності детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання достовірної, перевіреної інформації, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua