Перевірка персоналу

проверка персонала
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Перевірка персоналу - опис послуги

 

перевірка персоналуНа сьогодні, домашній персонал не рідкість. Люди, знаходячись в швидкому ритмі життя, наймають домашній персонал, який виконує різну роботу по будинку, грає і займається з дітьми, виконує інші завдання. Такий підхід, дозволяє приділяти більше часу собі, сім'ї, спілкуванню з друзями, відпочинку.

Як правило, домашній персонал підбирають по рекомендаціях знайомих і друзів.
Але, що робити, коли нікому рекомендувати потрібну людину?

На сьогодні існують різні агентства по підбору домашнього персоналу. На сторінках сайтів розташовані красиві резюме кандидатів з їх позитивним описом.
Але чи можна довіряти людині, про яку нічого невідомо, окрім такого резюме? Адже людині потрібна робота, агентству дивіденди, а зовнішність може бути цілком оманлива.

Чужа людина у будинку, це завжди певний ризик.
Перевірка персоналу може запобігти таким випадкам, як крадіжка майна, збір компрометуючої інформації, допуск у будинок сторонніх, несумлінне виконання обов'язків і так далі.

Приватні детективи агентства можуть провести комплексну перевірку персоналу. При перевірці персоналу, детективи перевірять інформацію, яка надана агентством по підбору персоналу або ж самим кандидатом. При необхідності, зберуть додаткову інформацію про людину, яку ви хочете найняти на роботу.

Приміром, детективи агентства можуть встановити необхідні біографічні дані, перевірити наявність судимості, з'ясувати коло спілкування персоналу, наявність шкідливих звичок, чим зайняті у вільний час.

Так само, у рамках перевірки персоналу, агентство може проконтролювати, поведінку няні з дітьми на вулиці. Детективи документально зафіксують відношення няні до дитини, поза стінами вашого будинку, коли вона надана сама собі.

 


Якщо у вас є необхідність в перевірці персоналу, звертайтеся, детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для того, щоб ви отримали якісний, позитивний результат, у вирішенні вашого питання.


 

Уся зібрана детективами інформація, буде надана у вигляді звіту про виконану роботу. Якщо для вирішення поставленого завдання проводилися заходи, пов'язані із зовнішнім спостереженням, в звіт будуть включені фото-відео матеріали.

Отримати консультацію, відносно перевірки персоналу, а також упізнати вартість послуг детективів, можна подзвонивши по контактних номерах агентства, написавши лист на вказану поштову скриньку, або через форму зворотного зв'язку в розділі контакти.

 

Сімейні стосунки

Подружня зрада

(підтвердження або спростування факту зради детективами агентства)

Спостереження за підлітком

(коло спілкування підлітка, чим зайнятий у вільний час, наявність другої половини)

Перевірка інформації про нареченого або наречену

(перевірка різної інформації, наданої службою знайомств, інтернет ресурсами)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Детективне агентство "Ракурс" спеціалізується на проведенні різних заходів, які пов'язані із спостереженням та пошуком інформації.

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших приватних детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, для позитивного вирішення вашого питання


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua