Ознаки вживання наркотиків

признаки употребления наркотиков
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Характерні ознаки вживання наркотиків

 

ознаки вживання наркотиківЗагальновідомо, що хворобі простіше запобігти, ніж лікувати. На жаль, на сьогодні, наркозалежність лікується украй складно. До того ж, ефективність лікування від наркоманії складає всього 10-20%. Батьки, як ніхто інший, повинні приділяти максимум уваги підліткові в цьому питанні, що б вчасно попередити вживання ним наркотичних засобів.

Нижче приведені деякі ознаки, які допоможуть вам встановити наявність наркотичної залежності у підлітка. Своєчасне виявлення ознак наркотичної залежності в сукупності з грамотною бесідою, цілком імовірно, зможуть переконати підлітка не приймати наркотик.

  • - різкі перепади настрою, не пов'язані з навколишньою дійсністю. Веселий і енергійний настрій змінюється апатією і байдужістю;
  • - приходячи додому проявляє підвищену енергійність: жестикуляція, надмірність рухів, непосидючість хоча до цього був повільним і в'ялим;
  • - різкі зміни апетиту: або не їсть цілими днями, або прийшовши додому жадібно накидається на їжу і з'їдає набагато більше за звичай;
  • - апатія і відсутність інтересу до того, що відбувається у дома;
  • - необгрунтована дратівливість;
  • - сильно звужені або сильно розширені зіниці, що не реагують на світло;
  • - зміна темпу мови: її прискорення, виразність або ж навпроти сповільненість, невиразність;

Звичайно, окремо взята ознака вживання наркотиків, ні про що не говорить, і може бути властива будь-якому підліткові. Проте, якщо ви спостерігаєте більше трьох ознак, необхідно вживати заходи.

 

Вказаних ознак досить для того, що б почати розмову з підлітком, з приводу вживання ним наркотичних речовин. Спостерігаючи за підлітком в ході розмови (аналізуючи його поведінку), можна визначити, чи є що приховувати йому від вас.

 


Якщо у вас є які-небудь підозри, приватні детективи допоможуть встановити, чим зайнятий підліток поза стінами будинку, його коло спілкування, відвідування ним учбового закладу, схильність до шкідливих звичок.


Детальніше про спостереження за підлітком.

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота приватних детективів буде побудована таким чином, що спостереження за підлітком буде абсолютно непомітним для самого підлітка.

Такий підхід до роботи детективів, забезпечить вашу конфіденційність і дозволить отримати достовірну інформацію, оскільки, підліток знаходитиметься в звичайному для нього середовищі і буде вести себе природно.

Якщо у вас є необхідність у спостереженні за підлітком, звертайтеся, детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для позитивного вирішення поставлених завдань.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua