Ознаки подружньої зради

признаки супружеской измены
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Характерні ознаки подружньої зради

ознаки подружньої зрадиСлід зауважити, що насправді, абсолютно достовірних ознак, які б точно свідчили про те, що мала місце подружня зрада, не існує. Також не існує ознак того, що чоловік (дружина) знаходитися на шляху до подружньої зради.

Поза сумнівом, усі люди відрізняються один від одного своїми вчинками і звичками, внутрішніми мотивами, і те, що для однієї людини є об'єктивною ознакою зради, для іншої може бути постійною і цілком нормальною поведінкою. Так що, в цьому питанні краще всього покладатися не на різні ознаки подружньої зради, яких в мережі інтернет досить багато, а на власну інтуїцію. Насправді, інтуїція підводить дуже рідко.

Причому, вважається, що жіноча інтуїція набагато сильніша за чоловічу. Проте, грунтуючись на практичному досвіді, можна сказати, що чоловіча інтуїція нічим не гірша за жіночу. Правда, жінки на відміну від чоловіків, винахідливіші в способах виявлення фактів зради і обчисленні коханки своєї другої половини.

Звичайно, можна виділити декілька моментів, які властиві більшості партнерів, що зраджують:

 • - при розмові по телефону партнер виходить з кімнати;
 • - підвищений інтерес до вашого розпорядку дня;
 • - поява нових запахів парфюмерії;
 • - зміна реакції на смс-повідомлення, що приходять;
 • - підвищений інтерес до власної зовнішності;
 • - поява у партнера раніше не відомих друзів;
 • - зміна сексуальної поведінки;
 • - під час затримок на роботі відключений телефон;
 • - коли ви затримуєтеся на роботі, це нікого не цікавить;
 • - зміна лексикону;
 • - партнер став більше часу проводити у ванній кімнаті;
 • - різка зміна настрою, без видимої причини;

Будь-які ознаки подружньої зради (невірності) треба сприймати в сукупності і більше довіряти власній інтуїції.

Єдиним неспростовним доказом того, що мала місце подружня зрада або невірність, є фото-відео факти, від яких не можна "відкрутитися" як від приведених вище ознак подружньої зради.


Якщо у вас є підозра в невірності другої половини, звертайтеся. Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" допоможуть Вам професійно підтвердити або спростувати факт подружньої зради, а також виявити суперницю або суперника.


 

Корисна інформація

Досить часто, при зверненні в детективне агентство, клієнти просять надати їм деталізацію дзвінків своєї другої половини, вважаючи, що таким чином встановлять факт зради.

По-перше, це незаконно, і детективне агентство не займається наданням роздруків смс і деталізацій телефонних дзвінків.

По-друге, деталізація дзвінків, це усього лише папір з цифрами. Все що можна з неї дізнатися, це факт спілкування, але не факт подружньої зради.
За умови, звичайно, що номер суперника або суперниці відомий, оскільки в телефоні може бути не один десяток невідомих вам телефонів.

По-третє, послуги приватних детективів коштують дешевше, ніж деталізація дзвінків, за яку несуть відповідальність як замовник, так і виконавець. До того ж велика вірогідність потрапити в руки шахраїв і втратити свої гроші.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua