Нерухливе спостереження

неподвижное наблюдение
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Нерухливе спостереження - опис послуги

 

зовнішнє спостереженняНерухливе спостереження - один з видів зовнішнього спостереження, який використовується детективами, при проведенні пошукових заходів.
Суть нерухливого спостереження полягає в тому, що детективи агентства постійно ведуть спостереження за певним місцем або місцевістю.

Під час проведення цього заходу, приватні детективи, або роблять фото-відео фіксацію усіх ключових моментів спостереження, або ведуть безперервну відеозйомку.
У першому випадку, фіксуються усі, хто входить або виходить з області спостереження, автомобілі, що приїжджають і від'їжджають, інші зміни, що відбуваються в спостережуваній області, які мають значення.
У другому випадку, ведеться безперервна відеозйомка, незалежно від того, чи відбуваються які небудь зміни в області спостереження, чи ні.

Після закінчення виконання робіт детективним агентством, фото-відео інформація передається клієнтові, разом із звітом про виконану детективами роботу. Напрацьований фото-відео матеріал, служить документальним доказом тієї інформації, яку вказали в звіті детективи агентства.

Організація і проведення цього виду спостереження за об'єктом вимагає необхідних навичок, практичного досвіду і технічного забезпечення. Детективне агентство "Ракурс" має усі вказані критерії, для позитивного проведення будь-яких заходів, пов'язаних з використанням нерухливого спостереження.

Зовнішнє спостереження за нерухливим об'єктом може використовуватися, приміром, для спостереження за будинком, під'їздом житлового будинку, входом-виходом нежитлових приміщень, воротами, складом, автостоянкою, гаражем, в інших випадках.

Вказаний спосіб спостереження може використовуватися для:

  • - встановлення кола осіб, відвідуючих яку-небудь адресу;
  • - попередження різного роду розкрадань;
  • - прийом під спостереження необхідної особи, яка регулярно відвідує відоме місце;
  • - фіксації автомобілів, які в'їжджають або виїжджають з області спостереження;
  • - рішення інших завдань.

 


Якщо у вас є необхідність в нерухливому спостереженні за об'єктом, звертайтеся, приватні детективи агентства прикладуть максимум зусиль для позитивного вирішення поставленого завдання.

 


Отримати безкоштовну консультацію по цій послузі агентства, а також упізнати орієнтовну вартість, ви можете, подзвонивши по контактних номерах агентства, або написавши лист на поштову скриньку.

 

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" як правило, на практиці використовують комбінований спосіб прихованого зовнішнього спостереження, що дає максимально ефективний результат і гарантує повну конфіденційність заходів, що проводяться.

 

 

 

Послуги агентства у сфері спостереження

Контрспостереження

(підтвердження або спростування, факту стеження за вами або вашим оточенням, місцевістю)

Зовнішнє спостереження

(інформативний спосіб отримання різної, достовірної інформації про людину, її оточення)

Фото-відеозйомка

(документальне підтвердження інформації, зібраної приватними детективами)

Зовнішнє спостереження за рухливим об'єктом

(зовнішнє спостереження за пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua