Нерухоме майно

недвижимое имущество
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Рухоме і нерухоме майно - перевірка даних

 

нерухоме майноІноді, з різних причин, може виникнути необхідність з'ясувати, чи є у людини яке-небудь рухоме і нерухоме майно. Або ж навпроти, необхідно встановити істинного власника конкретного рухомого або нерухомого майна.

Ситуації, при яких може виникнути така необхідність, можуть бути найрізноманітнішими.

Приміром, часто треба визначити усе рухоме і нерухоме майно, у питаннях пов'язаних з розділом спадку. Заповідач може просто не скласти потрібних законом документів і майно з часом перейде на користь держави. У протилежному випадку, буває необхідно знайти усіх законних спадкоємців рухомого або нерухомого майна.

Подібна інформація може так само бути корисною при складанні шлюбного контракту, або, навпаки, в шлюборозлучному процесі, при розділі майна. У обох випадках, друга половина, може втаїти інформацію про володіння яким-небудь рухомим або нерухомим майном. Або, навпаки, майбутній партнер може афішувати майно, яке йому насправді не належить (приміром, шлюбні аферисти).

Визначити право володіння яким-небудь майном, може бути корисним, при стягненні заборгованості з боржника. Досить часто, в таких ситуаціях приховують факт володіння яким-небудь майном. У іншому випадку, інформація про володіння майном, буде корисна з точки зору підстраховування, при видачі кредитних коштів.

У разі здійснення угод купівлі-продажу, може бути корисним, перевірити, чи немає інших осіб, які мають право розпоряджатися цією власністю (купівля-продаж спадку). Або ж навпроти, встановити, чи належить взагалі, майно, що продається, продавцеві.

Детективне агентство "Ракурс" допоможе встановити власника рухомого або нерухомого майна, або ж навпроти, детективи агентства з'ясують, чи належить яке-небудь рухоме і нерухоме майно людині чи ні.

 


Якщо у вас є необхідність в подібній послузі детективного агентства, звертайтеся. Приватні детективи прикладуть максимум зусиль, для позитивного і результативного вирішення поставлених завдань.


 

Приватні детективи мають необхідний досвід і практику рішення подібних завдань. Професійні навички детективів служать як гарантією вашої конфіденційності звернення в агентство, так і гарантією отримання достовірної інформації.

 

Отримати консультацію по цій послузі, а також дізнатися про орієнтовну вартість ви можете за допомогою контактних телефонів вказаних на сайті, через постовый ящик агентства, або через контактну форму в розділі контакти.

 

 

Перевірка даних

Перевірка співробітників

(перевірка інформації, яку вказав про себе кандидат на вакантну посаду, пошук бракуючої інформації)

Знайомство по інтернету

(перевірка даних, які вказав користувач на сайті знайомств, у шлюбному агентстві, інших випадках)

Перевірка біографічних даних

(перевірка вказаних біографічних даних, збір агентством бракуючої інформації)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з перевіркою і пошуком інформації, є одним з напрямів діяльності детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання достовірної, перевіреної інформації, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua