Навіщо потрібна фото-відео зйомка

зачем нужна фото-видео съемка
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Фото-відео зйомка

навіщо потрібна фото-відео зйомкаЯк вже відзначалося, фотографічний знімок, сам по собі, служить документальним підтвердженням подій, які мали місце. Як правило, фото-відео матеріали не вимагають коментарів, оскільки вже несуть в собі достатню кількість інформації. Аналізуючи матеріали фото-зйомки, клієнт може прийняти правильні рішення, з питаннь, що цікавлять його.

Приміром, при вивченні матеріалів фото-відео зйомки, можна ідентифікувати особу або навколишню місцевість; вивчити контакти людини з третіми особами, а також їх характер; проаналізувати відвідування якого-небудь місця різними людьми; встановити місцезнаходження як рухливого, так і нерухомого об'єкту; вирішити інші завдання.

Фото-зйомка потрібна, коли необхідно документально підтвердити або спростувати який-небудь факт, а також у випадках, коли необхідно встановити істину. Приміром:

  • - підтвердити або спростувати факт подружньої зради;
  • - проконтролювати поведінку підлітка зовні дома;
  • - встановити коло спілкування особи, що цікавить вас;
  • - зафіксувати відвідування людиною певного місця;
  • - зафіксувати справжнє місце проживання;
  • - встановити місце роботи;
  • - проконтролювати відношення няні до вашої дитини зовні дома;
  • - встановити контакти особи;
  • - підтвердити місцезнаходження особи, що цікавить;
  • - зафіксувати факт ввезення або вивезення товару;

Наведений перелік не є вичерпним. У нім приведені основні моменти, які дають відповідь на питання, навіщо потрібна фото-зйомка.

До речі, одним із завдань фото-відео зйомки, може бути отримання якісної фотографії об'єкту, який цікавить клієнта.

Якщо у вас є які-небудь питання, не лише відносно фото-зйомки, ви завжди можете отримати консультацію у приватних детективів агентства, за допомогою контактних номерів телефонів, поштової скриньки, або через контактну форми на сторінці контактів детективного агентства.

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Приватні детективи агентства проводять заходи, пов'язані із застосуванням зовнішнього спостереження, тільки в загальнодоступних місцях.

Детективне агентство не вирішує завдань, які пов'язані з незаконним проникненням у приміщення, які є приватною власністю.

Детективи агентства не займаються установкою прихованих камер спостереження в квартирах, готелях, саунах і так далі

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua