Контрспостереження

контрнаблюдение
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Контрспостереження - опис послуги

 

контрспостереженняКонтрспостереження - комплекс заходів, які спрямовані на виявлення фактів стеження за вами, вашим автомобілем, будинком. Детективне агентство "Ракурс" спеціалізується на зовнішньому спостереженні, і наші приватні детективи досконало володіють усіма методами і формами прихованого зовнішнього спостереження.

Використовуючи накопичений досвід, приватні детективи агентства проведуть комплекс заходів, в результаті яких ви зможете безпомилково визначити, чи ведеться стеження за вами або ні.

Після закінчення проведення контрспостереження, детективне агентство систематизує отриману інформацію, і надає її клієнтові у вигляді звіту, який включає фото і відео матеріали. При позитивному результаті проведеного контрспостереження, детективи документально покажуть у якому місці, в який час, яким чином і ким проводилося спостереження за вами. При негативному результаті, надамо докази, що за вами ніхто не стежить.


Детективне агентство надасть вам зафіксовані факти реального спостереження за вами, або навпроти, документально доведе, що ніякого стеження за вами немає.


Якщо ви вважаєте, що за вами хтось стежить, приміром, часто зустрічаєте одну і ту ж людину або бачите одну і ту ж саму машину в процесі своїх пересувань, звертайтеся в агентство.
Цілком можливо, що:

  • - комусь треба встановити місце вашого проживання або роботи;
  • - хтось придивляється до вашого авто з метою викрадення;
  • - можливо хтось вивчає розпорядок дня сім'ї з метою крадіжки майна;
  • - ваші конкуренти не "сидять склавши руки", приміром, вивчають ваші контакти;
  • - уся справа в другій ревнивій половинці.

Приватні детективи агентства, використовуючи контрспостереження, зможуть або документально спростувати ваші підозри, або доповнять припущення і передчуття реальними фактами.

Замовляючи контрспостереження в нашому агентстві ви можете:

  • - перевірити, чи дійсно ведеться спостереження за вами, вашою машиною, будинком або ж немає;
  • - якщо спостереження має місце, встановити характер і визначити цілі такого спостереження;
  • - отримати документальне підтвердження факту стеження за вами за допомогою фото і відеозйомки;

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" мають величезний практичний досвід, пов'язаний з ефективною організацією контрспостереження. Звертаючись в наше агентство, ви можете розраховувати на кваліфіковану і результативну допомогу у вирішенні вашої проблеми.

При необхідності, детективне агентство може встановити спостереження за тими, хто спостерігає за вами.

 


 

При зверненні в детективне агентство з питань проведення контрспостереження, краще не використайте свій мобільний телефон. Придбайте собі який-небудь новий мобільник, чим дешевше, тим краще і будь-який пакет мобільних послуг будь-якого оператора мобільного зв'язку.

 

 

 

Послуги агентства у сфері спостереження

Зовнішнє спостереження

(інформативний спосіб отримання різної, достовірної інформації про людину, її оточення)

Фото-відеозйомка

(документальне підтвердження інформації, зібраної приватними детективами)

Зовнішнє спостереження за рухливим об'єктом

(зовнішнє спостереження за пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі)

Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

(зовнішнє спостереження за під'їздом житлового будинку, входом-виходом з нежитлових будівель, певною місцевістю і так далі)

Повний список
послуг детективного агентства

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень, в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua