Чоловік часто у відрядженнях

муж часто в командировках
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Чоловік буває часто у відрядженнях?

 

чоловік часто у відрядженняхВідрядження, один з небагатьох способів, за допомогою яких можна на декілька днів "зникнути" з будинку на цілком "законних" підставах. В деяких випадках відрядження є лише приводом, і не пов'язане з робочими моментами чоловіка, або пов'язане не лише з ними.
На практиці часто бувають випадки, коли чоловік часто у відрядженнях, не через те, що багато роботи, а через те, що у нього є таємний зв'язок на стороні і має місце подружня зрада.

У агентство досить часто звертаються дружини, які підозрюють, що чоловік часто у відрядженнях, зовсім не з робочих питань. Приблизно у 85% випадків таких звернень, детективами підтверджувалися факти подружньої зради. Чоловіки або взагалі не від'їжджали з міста, (переїжджали на іншу адресу, наймали квартиру, готель), або, насправді, переїжджали в інше місто, проте замість вирішення виробничих питань (або після їх рішення), проводили час разом зі своїми коханками.

Зрозуміло, що такий високий відсоток встановлених зрад, обумовлений тим, що клієнт, який звертається в детективне агентство, має досить підстав вважати, що чоловік часто у відрядженнях зовсім не по робочих моментах, але не має фактичних доказів.

У подібній ситуації на допомогу можуть прийти приватні детективи агентства. Детективи розроблять і проведуть необхідні заходи, які зможуть дати відповіді на питання, що вас цікавлять:

  • - контакти чоловіка у відрядженні з третіми особами;
  • - характер таких контактів;
  • - розпорядок дня чоловіка;
  • - здійсненні чоловіком покупки, відвідані їм місця;
  • - фактичне місцезнаходження другої половини зараз;
  • - дадуть відповідь на інші питання.

Після виконання робіт, детективне агентство надає звіт, який включає фото-відео матеріали. Отримана документальна інформація, зможе дати вам відповідь, чому чоловік часто у відрядженнях.

Звичайно, послуги детективного агентства коштують деякої суми грошей. Проте, у ряді випадків, така витрата виправдана. Крім того, що на подібні захоплення чоловіка, витрачаються ваші сімейні матеріальні засоби, зв'язок може бути стійким (приблизно у третині випадків). Стійкий зв'язок може зруйнувати вашу сім'ю, і саме із-за неї чоловік буває часто у відрядженнях.

Звертаючись в наше детективне агентство, ви завжди можете розраховувати на повне розуміння вашій ситуації детективами, а також, на абсолютну конфіденційність, вашого звернення в агентство.

 


Якщо у вас є підстави вважати, що ваш чоловік часто у відрядженнях, зовсім не з робочих питань або не лише по них, звертайтеся. Приватні детективи агентства документально підтвердять або, спростують ваші підозри.


 

Якщо вам потрібна консультація з цього питання, дзвоніть або пишіть (як вам зручніше), ми дамо відповідь на будь-які питання, а так само проконсультуємо про можливі варіанти вирішення вашого питання. Якщо ситуація не терпить зволікань, скористайтеся телефоном.

 

Робота агентства

Досить часто, при зверненні в детективне агентство, клієнти просять надати їм деталізацію дзвінків своєї другої половини, вважаючи, що таким чином встановлять факт зради.

По-перше, це незаконно, і детективне агентство не займається наданням роздруків смс і деталізацій телефонних дзвінків.

По-друге, деталізація дзвінків, це усього лише папір з цифрами. Все що можна з неї дізнатися, це факт спілкування, але не факт подружньої зради.
За умови, звичайно, що номер суперника або суперниці відомий, оскільки в телефоні може бути не один десяток невідомих вам телефонів.

По-третє, послуги приватних детективів коштують дешевше, ніж деталізація дзвінків, за яку несуть відповідальність як замовник, так і виконавець. До того ж велика вірогідність потрапити в руки шахраїв і втратити свої гроші.


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, є основною спеціалізацією детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Професійні навички детективів, є гарантією отримання якісного результату і збереження конфіденційності вашого звернення в детективне агентство.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" не проникають у готельні номери, дачі, квартири, а також не займаються установкою прихованих камер спостереження.

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua