Біографічні дані

биографические данные
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Перевірка біографічних даних

біографічні даніПеревірка біографічних даних може бути корисна в різних життєвих ситуаціях. Одним з варіантів може бути перевірка біографічних даних працедавцем, при прийманні нового співробітника на роботу. Кандидат на вільну вакансію, цілком, може вказати про себе неповну або навмисно спотворену інформацію.

Не секрет, що штат підприємства, визначає його продуктивність і ефективність у бізнесі. В даному випадку, причиною вивчення біографічних даних кандидата на працевлаштування, являється бажання працедавця найняти добросовісних працівників. Причому, як правило, при укладенні трудового договору, майбутні співробітники дають письмову згоду на проведення такої перевірки.

На сьогодні, великі підприємства, як правило, мають власну службу безпеки, яка займається перевіркою даних і вивченням різної інформації, яку надають можливі майбутні співробітники підприємства.

Але, що робити, коли своєї служби безпеки немає, або з яких-небудь причин, треба перевірити біографічні дані не зацікавленою, третьою стороною?

В даному випадку, одним з варіантів, може стати звернення працедавця в детективне агентство. Приватні детективи працюють швидко, якісно і конфіденційно. Детективне агентство гарантує повну конфіденційність вашого звернення, а також повноту і достовірність наданої детективами інформації.

Зокрема, приватні детективи, в ході проведення різних заходів, пов'язаних з перевіркою і пошуком інформації про людину, яка претендує на відкриту вакансію, зможуть з'ясувати такі моменти, як:

  • - правдивість даних, які вказані в резюме;
  • - біографічні дані, не вказані майбутнім співробітником;
  • - наявність зв'язків з конкуруючими підприємствами;
  • - причини звільнення з попереднього місця роботи;
  • - чи співпадає вказане місце проживання з реальним місцем проживання;
  • - коло спілкування кандидата;
  • - наявність судимості;
  • - інші, необхідні дані.

До того ж, не виключена ситуація, коли заради отримання добре оплачуваної роботи, кандидати можуть перебільшувати свої навички, рівень освіти і досвід, або зовсім, не є тими, за кого себе видають. Таким чином, якісна перевірка біографічних даних кандидата при прийомі на роботу, допоможе забезпечити ваше підприємство від різних негативних ситуацій, які можуть мати місце у майбутньому.

Заходи, що проводяться детективним агентством, допоможуть з'ясувати, чи не схильний кандидат до шахрайства; чи не пов'язаний з суб'єктами, які можуть завдати шкоди підприємству; невідомі моменти у минулому; у загальних рисах визначити характер, захоплення, схильності і професійні дані майбутнього співробітника.

Перевірити біографічні дані може бути корисно не лише у разі прийому людини на роботу, але і у випадках знайомства по інтернету, знайомства за допомогою шлюбного агентства, виборі супутника життя, інших випадках.


Якщо у вас є необхідність в подібній послузі агентства, звертайтеся. Детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для якісного і результативного рішення поставлених завдань.


Надана приватними детективами інформація про людину, допоможе вам прийняти правильне рішення, в ситуації, що склалася.

 

Перевірка даних

Перевірка співробітників

(перевірка інформації, яку вказав про себе кандидат на вакантну посаду, пошук бракуючої інформації)

Знайомство по інтернету

(перевірка даних, які вказав користувач на сайті знайомств, у шлюбному агентстві, інших випадках)

Рухоме і нерухоме майно

(пошук власника рухомого або нерухомого майна, наявність у людини якого-небудь майна)

Повний список
послуг детективного агентства

 

Робота агентства

Організація і проведення різних заходів, пов'язаних з перевіркою і пошуком інформації, є одним з напрямів діяльності детективного агентства "Ракурс".

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички приватних детективів, з одного боку, служать гарантією надання правдивої, достовірної інформації, з іншого боку - гарантією дотримання конфіденційності вашого звернення у детективне агентство.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Ми працюємо 24 години в добу і 7 днів в тиждень в Києві і Київській області. При необхідності можливе надання послуг у будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання достовірної, перевіреної інформації, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua